| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 220 MB/s |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | 64 GB DTSE9G3 3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 220 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 100 MB/s |
| COLOUR: | GOLD |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617341270 |





i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 220 MB/s |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | 64 GB DTSE9G3 3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 220 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 100 MB/s |
| COLOUR: | GOLD |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617341270 |