| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | До 300 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | Ultra Dual Drive Go 64 GB |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | До 300 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659177171 |








i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | До 300 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | Ultra Dual Drive Go 64 GB |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | До 300 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659177171 |