| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | До 300 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA FIT 64 GB USB3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | До 300 MB/s |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659163730 |



i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | До 300 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA FIT 64 GB USB3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | До 300 MB/s |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659163730 |