| CAPACITY | 32 GB |
| READ TRANSFER RATE | До 130 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA FIT 32 GB USB 3.2 |
| CAPACITY: | 32 GB |
| READ TRANSFER RATE: | До 130 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | MB/s |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659163402 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| CAPACITY | 32 GB |
| READ TRANSFER RATE | До 130 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA FIT 32 GB USB 3.2 |
| CAPACITY: | 32 GB |
| READ TRANSFER RATE: | До 130 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | MB/s |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659163402 |