| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | До 130 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA FIT 32 GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | До 130 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659163402 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | До 130 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA FIT 32 GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | До 130 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659163402 |