| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 200 MB/s |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | 64 GB DTKN /3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 200 MB/s |
| COLOUR: | SILVER |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617309102 |



i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 200 MB/s |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | 64 GB DTKN /3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 200 MB/s |
| COLOUR: | SILVER |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617309102 |