| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 200 MB/S |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | 64 GB DTMC3G2 /3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 200 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617328066 |






i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 200 MB/S |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | 64 GB DTMC3G2 /3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 200 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617328066 |