| CAPACITY | 32 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 200 MB/s |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | 32 GB DTKN /3.2 |
| CAPACITY: | 32 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 200 MB/s |
| COLOUR: | SILVER |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617309027 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| CAPACITY | 32 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 200 MB/s |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | 32 GB DTKN /3.2 |
| CAPACITY: | 32 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 200 MB/s |
| COLOUR: | SILVER |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617309027 |