| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 100 MB/s |
| Brand | A-DATA |
| MODEL: | UV150 64 GB USB 3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 100 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 50 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4713435799291 |






| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 100 MB/s |
| Brand | A-DATA |
| MODEL: | UV150 64 GB USB 3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 100 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 50 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4713435799291 |