| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 100 MB/s |
| Марка | A-DATA |
| МОДЕЛ: | UV150 64 GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 100 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 50 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713435799291 |






| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 100 MB/s |
| Марка | A-DATA |
| МОДЕЛ: | UV150 64 GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 100 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 50 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713435799291 |