| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 150 MB/s |
| Марка | LEXAR |
| МОДЕЛ: | JUMPDRIVE S80 64 GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 150 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 60 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 843367120161 |






2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 150 MB/s |
| Марка | LEXAR |
| МОДЕЛ: | JUMPDRIVE S80 64 GB USB 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 150 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 60 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 843367120161 |