| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 150 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | Ultra Dual Drive 32 GB |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 150 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659142049 |



| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 150 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | Ultra Dual Drive 32 GB |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 150 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659142049 |