| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | До 150 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | Ultra Dual Drive Go 32 GB |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | До 150 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659177140 |








| КАПАЦИТЕТ | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | До 150 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | Ultra Dual Drive Go 32 GB |
| КАПАЦИТЕТ: | 32 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | До 150 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659177140 |