| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | ДЕСЕН |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 520.00 мм |
| HEIGHT | 180.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | 5223 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| TAPHOLE: | ДЕСЕН |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 520.00 мм |
| HEIGHT: | 180.00 мм |
| EAN | 6988354273414 |



12.50 € / 24.45 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | БЯЛ |
| TAPHOLE | ДЕСЕН |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 520.00 мм |
| HEIGHT | 180.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | 5223 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| TAPHOLE: | ДЕСЕН |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 520.00 мм |
| HEIGHT: | 180.00 мм |
| EAN | 6988354273414 |