| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 420.00 мм |
| WIDTH | 420.00 мм |
| HEIGHT | 130.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICB 875BEIGE |
| TYPE: | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| TAPHOLE: | No |
| LENGTH: | 420.00 мм |
| WIDTH: | 420.00 мм |
| HEIGHT: | 130.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS: | 10 Год. |
| EAN | 6988354246296 |


