| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 420.00 мм |
| ШИРИНА | 420.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 130.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICB 875BEIGE |
| ТИП: | УМИВАЛНИК ЗА МЕБЕЛ |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 420.00 мм |
| ШИРИНА: | 420.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 130.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 6988354246296 |


