| POWER | 1500 W |
| TANK CAPACITY | 1200.0 ml |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | YT2020E0 |
| TYPE: | УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ НА ПАРА |
| POWER: | 1500 W |
| TANK CAPACITY: | 1200.0 ml |
| CLOTHES HANGER: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.0 м |
| COLOUR: | СИН |
| EAN | 3121040091067 |







