| POWER | 1400 W |
| TANK CAPACITY | 100.0 ml |
| STEAM | 24 g/min |
| Brand | AEG |
| MODEL: | HS7-2-6UG |
| POWER: | 1400 W |
| TANK CAPACITY: | 100.0 ml |
| STEAM: | 24 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.5 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7333394046327 |












i
"" Today
| POWER | 1400 W |
| TANK CAPACITY | 100.0 ml |
| STEAM | 24 g/min |
| Brand | AEG |
| MODEL: | HS7-2-6UG |
| POWER: | 1400 W |
| TANK CAPACITY: | 100.0 ml |
| STEAM: | 24 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.5 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7333394046327 |