| МОЩНОСТ | 1400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 100.0 ml |
| ПАРА | 24 g/min |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | HS7-2-6UG |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 100.0 ml |
| ПАРА: | 24 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.5 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333394046327 |











