| POWER | 2000 W |
| TANK CAPACITY | 230.0 ml |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | STM 6120 W |
| POWER: | 2000 W |
| TANK CAPACITY: | 230.0 ml |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842491092 |







i
"" Today
| POWER | 2000 W |
| TANK CAPACITY | 230.0 ml |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | STM 6120 W |
| POWER: | 2000 W |
| TANK CAPACITY: | 230.0 ml |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842491092 |