| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 230.0 ml |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | STM 6120 W |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 230.0 ml |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842491092 |






