| POWER | 1300 W |
| TANK CAPACITY | 70.0 ml |
| STEAM | 24 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | GC363/30 |
| POWER: | 1300 W |
| TANK CAPACITY: | 70.0 ml |
| WORK LEVELS: | 1 |
| HEATING TIME: | 60 s |
| STEAM: | 24 g/min |
| CLOTHES HANGER: | No |
| ADJUSTABLE BOARD: | No |
| AUTO OFF: | No |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | No |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 3.0 м |
| COLOUR: | ЛИЛАВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8710103902768 |






