| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 70.0 ml |
| ПАРА | 24 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | GC363/30 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 70.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 60 s |
| ПАРА: | 24 g/min |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ: | Не |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 3.0 м |
| ЦВЯТ: | ЛИЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8710103902768 |






