| POWER | 1700 W |
| TANK CAPACITY | 150.0 ml |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | 28370 |
| POWER: | 1700 W |
| TANK CAPACITY: | 150.0 ml |
| WORK LEVELS: | 1 |
| HEATING TIME: | 60 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| CLOTHES HANGER: | No |
| ADJUSTABLE BOARD: | No |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | No |
| DISMOUNTABLE TANK: | No |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 3.0 м |
| COLOUR: | СИН |
| EAN | 5038061136302 |









