| МОЩНОСТ | 1700 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 150.0 ml |
| ПАРА | 20 g/min |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 28370 |
| МОЩНОСТ: | 1700 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 150.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 60 s |
| ПАРА: | 20 g/min |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ: | Не |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Не |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 3.0 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 5038061136302 |









