| POWER | 1200 W |
| TANK CAPACITY | 260.0 ml |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SSI 0850RS |
| POWER: | 1200 W |
| TANK CAPACITY: | 260.0 ml |
| WORK LEVELS: | 1 |
| HEATING TIME: | 30 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| CLOTHES HANGER: | No |
| ADJUSTABLE BOARD: | No |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | No |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.9 м |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669310838 |












