| POWER | 1600 W |
| TANK CAPACITY | 135.0 ml |
| STEAM | 25 g/min |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | GST1600 |
| POWER: | 1600 W |
| TANK CAPACITY: | 135.0 ml |
| HEATING TIME: | 18 s |
| STEAM: | 25 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234186942 |






