| МОЩНОСТ | 1600 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 135.0 ml |
| ПАРА | 25 g/min |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | GST1600 |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 135.0 ml |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 18 s |
| ПАРА: | 25 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234186942 |






