| POWER | 1400 W |
| TANK CAPACITY | 100.0 ml |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | DT9814F0 |
| TYPE: | УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА |
| POWER: | 1400 W |
| TANK CAPACITY: | 100.0 ml |
| WORK LEVELS: | 3 |
| HEATING TIME: | 30 s |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| AUTO OFF: | Yes |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040092651 |







