| МОЩНОСТ | 1400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 100.0 ml |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | DT9814F0 |
| ТИП: | УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 100.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 30 s |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040092651 |







