| POWER | 1300 W |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | DT3050E1 |
| POWER: | 1300 W |
| HEATING TIME: | 15 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| EAN | 3121040088142 |









i
"" Today
| POWER | 1300 W |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | DT3050E1 |
| POWER: | 1300 W |
| HEATING TIME: | 15 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| EAN | 3121040088142 |