| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ПАРА | 20 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | DT3050E1 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 15 s |
| ПАРА: | 20 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| EAN | 3121040088142 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ПАРА | 20 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | DT3050E1 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 15 s |
| ПАРА: | 20 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| EAN | 3121040088142 |