| POWER | 1300 W |
| TANK CAPACITY | 70.0 ml |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | DT6130E0 |
| POWER: | 1300 W |
| TANK CAPACITY: | 70.0 ml |
| WORK LEVELS: | 1 |
| HEATING TIME: | 15 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| CLOTHES HANGER: | No |
| ADJUSTABLE BOARD: | No |
| AUTO OFF: | No |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | No |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.6 м |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040077450 |







