| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 70.0 ml |
| ПАРА | 20 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | DT6130E0 |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 70.0 ml |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | 15 s |
| ПАРА: | 20 g/min |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ: | Не |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 2.6 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040077450 |







