| POWER | 1300 W |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | DT2022E1 |
| POWER: | 1300 W |
| HEATING TIME: | 15 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| CABLE LENGTH: | 2.0 м |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040088517 |







i
"" Today
| POWER | 1300 W |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | DT2022E1 |
| POWER: | 1300 W |
| HEATING TIME: | 15 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| CABLE LENGTH: | 2.0 м |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040088517 |