HUTT W9
Високоабсорбиращ моп
Високоабсорбиращият моп следва дизайна на робота и той е изключително плътен. Състои се от три слоя, като първият е направен от микрофибър, изцяло от нанофибри - меки и нежни, подходящи за всякакъв вид повърхности - гладки, матови, релефни. Вторият слой служи за абсорбиране и задържане на водата, докато третият е непропусклив и устойчив. Мощният засмукващ механизъм на робота го придържа здраво към стъклени повърхности от всякакъв тип, независимо дали са вертикални или хоризонтални. HUTT W9 се прилепва плътно към прозореца, предотвратявайки плъзгане или загуба на вакуумна сила.
Интелигентна навигационна технология
Оборудван с интелигентна навигационна технология, HUTT W9 без усилие сканира и картографира повърхността на прозорците ви, като определя най-ефективния път за почистване. Това гарантира пълно покритие и свежда до минимум времето за почистване. Разполага с 13 сензора, които не само разпознават стандартния и безрамковия прозорец, но и откриват места с по-силно замърсяване. 4 от тях са за ъглите, 8 помагат на робота да преодолява препятствия, а един постоянно контролира налягането на въздуха. Системата за засмукване е изключително силна, със сила от 3800Pa.
Воден резервоар
Започвайки с уникалния си дизайн, роботът ще ви впечатли с панорамния си воден резервоар с капацитет от 150 мл, почти двойно по-голям от предходните модели на марката. Това ви позволява да наблюдавате използването на вода в реално време и да се уверите в икономичната ефективност. С едно зареждане, HUTT W9 може да почисти до 90 кв.м повърхност, като използва двойни дюзи. Двойните дюзи са позиционирани от двете страни на робота, позволявайки му да използва тяхната функционалност, независимо от посоката на движение - наляво, надясно, нагоре или надолу.
Множество режими на почистване
С разнообразните си режими на почистване, включително автоматично, ръчно, почистване на ръбове и почистване на петна, HUTT W9 се адаптира към специфичните ви нужди за почистване. Неговата прецизна технология за откриване на ръбове гарантира, че дори ъглите и ръбовете са старателно почистени.
| ACCESSORIES | Yes |
| Brand | HUTT |
| MODEL: | W9 |
| TYPE: | WINDOW VACUUM |
| ROBOT: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| DETERGENT ТANK CAPACITY: | 15.0 ml |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 6.3 м |
| HEIGHT: | 24.20 см |
| WIDTH: | 24.20 см |
| LENGTH: | 8.20 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971820289989 |



