| VOLTAGE | 14.80 V |
| BATTERY CHARGE TIME UP TO | 60.0 мин |
| Brand | XMART |
| MODEL: | WR-21 |
| TYPE: | WINDOW VACUUM |
| WEIGHT: | 1.3 KG |
| ROBOT: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 14.80 V |
| BATTERY CHARGE TIME UP TO: | 60.0 мин |
| CABLE LENGTH: | 4.0 м |
| LENGTH OF SAFETY ROPE: | 4.0 м |
| WIDTH: | 21.60 см |
| LENGTH: | 6.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202099782 |













