| НАПРЕЖЕНИЕ | 14.80 V |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖД. НА БАТЕРИЯ ДО | 60.0 мин |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | WR-21 |
| ТИП: | СТЪКЛОЧИСТАЧКИ |
| ТЕГЛО: | 1.3 KG |
| РОБОТ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 14.80 V |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖД. НА БАТЕРИЯ ДО: | 60.0 мин |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 4.0 м |
| ДЪЛЖИНА НА ОБЕЗОПАСИТЕЛНО ВЪЖЕ: | 4.0 м |
| ШИРИНА: | 21.60 см |
| ДЪЛЖИНА: | 6.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202099782 |












