| POWER | 400 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| DIAMETER OF THE TRAYS | 29.00 мм |
| MINIMAL TEMPERATURE | 35.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 70.00 C |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXDE401E |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 400 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| DIAMETER OF THE TRAYS: | 29.00 мм |
| MINIMUM TIME: | 1.00 h |
| MAXIMUM TIME: | 48.00 h |
| MINIMAL TEMPERATURE: | 35.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 70.00 C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.590 kg |
| EAN | 8432406530010 |






