| POWER | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FDK500GCW |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.000 kg |
| EAN | 3838782069390 |









i
"" Today
| POWER | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FDK500GCW |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.000 kg |
| EAN | 3838782069390 |