| МОЩНОСТ | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ | 5 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FDK500GCW |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.000 kg |
| EAN | 3838782069390 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ | 5 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FDK500GCW |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.000 kg |
| EAN | 3838782069390 |