| POWER | 500 W |
| NUMBER OF TRAYS | 12 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFD 6600BK |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 500 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 12 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.100 kg |
| EAN | 8590669277834 |







i
"" Today
| POWER | 500 W |
| NUMBER OF TRAYS | 12 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFD 6600BK |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 500 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 12 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.100 kg |
| EAN | 8590669277834 |