| МОЩНОСТ | 500 W |
| БРОЙ ТАВИ | 12 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFD 6600BK |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 12 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.100 kg |
| EAN | 8590669277834 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 500 W |
| БРОЙ ТАВИ | 12 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFD 6600BK |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 12 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.100 kg |
| EAN | 8590669277834 |