| POWER | 800 W |
| NUMBER OF TRAYS | 10 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFD 7000BK |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 800 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 10 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.980 kg |
| EAN | 8590669272075 |









i
"" Today
| POWER | 800 W |
| NUMBER OF TRAYS | 10 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFD 7000BK |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 800 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 10 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.980 kg |
| EAN | 8590669272075 |