| МОЩНОСТ | 800 W |
| БРОЙ ТАВИ | 10 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFD 7000BK |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 10 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.980 kg |
| EAN | 8590669272075 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 800 W |
| БРОЙ ТАВИ | 10 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFD 7000BK |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 10 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.980 kg |
| EAN | 8590669272075 |