| POWER | 245 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R 291 |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| POWER: | 245 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561512649 |





i
"" Today
| POWER | 245 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R 291 |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| POWER: | 245 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561512649 |