| МОЩНОСТ | 245 W |
| БРОЙ ТАВИ | 5 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R 291 |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ: | 245 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561512649 |





i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 245 W |
| БРОЙ ТАВИ | 5 |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R 291 |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ: | 245 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561512649 |