| POWER | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| DIAMETER OF THE TRAYS | 320.00 мм |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FDK500DE |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| DIAMETER OF THE TRAYS: | 320.00 мм |
| NUMBER OF LEVELS: | 1 |
| SETTING THE HEIGHT OF TRAYS: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.600 kg |
| EAN | 3838782820373 |






