| МОЩНОСТ | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ | 5 |
| ДИАМЕТЪР НА ТАВИТЕ | 320.00 мм |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FDK500DE |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ: | 380 W |
| БРОЙ ТАВИ: | 5 |
| ДИАМЕТЪР НА ТАВИТЕ: | 320.00 мм |
| БРОЙ НИВА: | 1 |
| НАСТРОЙКА НА ВИСОЧИНА НА ТАВA: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.600 kg |
| EAN | 3838782820373 |






