| POWER | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FDK 24 DW |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.500 kg |
| EAN | 3838942927034 |







i
"" Today
| POWER | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FDK 24 DW |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 380 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.500 kg |
| EAN | 3838942927034 |